Informacje

Nasze biuro znajduje się w krakowskiej dzielnicy Kazimierz, jednak usługi dostępne są także dla przedsiębiorców pochodzących z różnych lokalizacji naszego kraju. Dzięki współpracy z naszym biurem rachunkowym otrzymują Państwo:

  • profesjonalną obsługę księgową, rachunkową i kadrową

W Krakowie jest bardzo wiele biur rachunkowych oraz księgowych którzy działają na własny rachunek, jednak z uwagi na nowoczesne technologie , wszechstronność świadczonych przez nas usług i posiadany certyfikat Ministerstwa Finansów to nasza oferta stanowi najlepszy wybór.

Prowadzimy księgowość, z uwzględnieniem poniższych obszarów:
  • pełnych ksiąg rachunkowych,
  • podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  • ewidencji ryczałtowej.

Dokumentacja księgowa jest obsługiwana przez nasze biuro rachunkowe, wraz z zastosowaniem działań opisanych poniżej.

Dbamy o to, aby dokumentacja księgowa trafiła do nas w jak najbezpieczniejszy sposób. Gdy otrzymamy dokumenty, sprawdzimy czy są one poprawne. Prowadzimy także wprowadzanie danych do systemu księgowego, dokonujemy rzetelnego ewidencjonowania, jak i archiwizowania powierzonych nam dokumentów. W ramach współpracy księgowej, tworzymy także dokumenty oraz zestawienia pomocnicze, mogą to być np. faktury wewnętrzne lub dowody wewnętrzne. Bezproblemowo uskuteczniamy ewidencję środków trwałych oraz sporządzamy szczegółowe plany amortyzacji. Obsługujemy także rejestry VAT.

Wyliczenia: nasza księgowość dokona rzetelnej kalkulacji podatku VAT,  oraz zaliczek na podatek PIT i CIT,  oferujemy pomoc w zakresie poprawnego wypełniania deklaracji do  GUS czy PFRON, oraz składaniem deklaracji rozliczeniowych ZUS.

Deklaracje: zajmujemy się sporządzeniem rozmaitych deklaracji podatkowych VAT, PIT/CIT oraz ZUS, GUS, PFRON. W ramach działań naszej księgowości przygotowujemy także dokumenty/deklaracje rejestracyjne oraz aktualizacyjne. Dopełniamy formalności związanych ze sprawozdaniami finansowymi oraz deklaracjami celnymi i podatkowymi.

Urzędy:  zajmujemy się nawiązywaniem kontaktów z urzędami ZUS i GUS. Pełnimy także funkcję reprezentacyjną podczas kontroli, pomagamy w wyjaśnianiu i załatwianiu rozmaitych spraw urzędowych.